Umów wizytę

Zapisz się Online

Umów wizytę w minutę w kilku prostych krokach

Lokalizacja
Logopeda
Usługa
Dodatkowe Usługi
Termin Wizyty
Recurring info
Dane Pacjenta
Wizyta
Potwierdzenie
0
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Twój numer rezerwacji wizyty
DODAJ DO KALENDARZA GOOGLE

Opinie naszych klientów

Tak klienci widzą Logołodziankę

Agnieszka W.

Dziękujemy Pani Aniu za tak miłą i fachową obsługę. Wreszcie widzimy duże postępy, co jest bezcenne! Jeszcze raz Dziękujemy!

Piotr F.

Pracuje z Panią Anią już drugi rok i mogą polecić jej usługi z czystego serca. Wspaniała kobieta z podejściem do dzieci. Dziękuję za cały trud włożony w naukę moich dzieci.

Joanna W.

Logołodzianka to po pierwsze super osoba - Anna Ościółowska. Dzięki jej pasji i zaangażowaniu powstało super miejsce. Syn chodzi na zajęcia logopedyczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy wszystkim!

Adam M.

Pani Ania jest świetnym logopedą, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Moja córka bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach. Po każdym spotkaniu dostajemy wskazówki do dalszych ćwiczeń w domu. Polecamy!

Karolina S.

Pani Ania to wspaniały logopeda i cudowny człowiek. Od kilku lat zajmuje się moją córeczką. W swoją pracę wkłada wiele serca. Bardzo dobrze przygotowuje się do zajęć, aby córka za każdym razem miała coś nowego i aby zajęcia były ciekawe. Po zajęciach dokładnie omawiana jest lekcja i praca domowa. Polecam z całego serca.

Anna D.

Wspaniała kobieta, miła, ciepła! Jestem wdzięczna za pomoc dla naszego synka Bartusia! Dziękujemy za profesjonalne podejście, wspaniałą pomoc i cudowne podejście ❤ polecam z całego serca jako mama ❤❤❤

Agnieszka K.

Dziękujemy Pani Aniu za tak miłą i fachową obsługę. Wreszcie widzimy duże postępy, co jest bezcenne! Jeszcze raz Dziękujemy!

Małgorzta S.

Super podejście do dzieci. Godny polecenia logopeda.